Zakončovák s rodiči 16.6.2012

Zakončovací výlet letos netradičně proběhl se všemi rodiči, sestřičkami a bratříčky. Šly jsme z Jundrova (Optátove) zase zpátky.  Náš výlet vedl přes oboru Holedná. Cestou jsme se pokusily navzájem trochu poznat a projít si celý školní rok. Hrály jsme hry připomínající nejzajímavější výlety. Třídili jsme odpad – Kuky, dávali si imaginární dárky – nadílka, hrály zpívací hru – vozembouch … Taky jsme si daly malý kvíz o oddíle a mohli jsme se v klidu přesunout směr klubovna. Všichni jsme odpočívali během toho, co Kvíča v klubovně chystala prezentaci fotek z roku a loňského tábora. Tak jsme si shrnuli vše, co jsme dnes a celý rok prožívali a s dobrým pocitem z pěkného výletu jsme se mohly vrátit domů, kde už jsme se mohly jen těšit na tábor.