Zahajovací schůzka 9.9.2011

Na zahajovací schůzce, první akci školního roku 2011/2012, se sěšla většina starých členek, ale také spousta nových holek. Nejdříve jsme se o sobě něco dozvěděly, zjistily, co máme společného, pak už nás čekaly hry venku. Na loučce nad klubovnou jsme si zahrály evoluci a pak gordický uzel. Nakonec jsme hrály honičku, u které jsme honily všechny toho koho jsme měly napsaného na lístečku. Tak jsme se rozdělily na 4 družiny (Medúzy, Sovy, Ještěrky a Baktérie) a přišla nejdůležitější část celého dne – vymýšlení časů schůzek. Bylo to náročné, ale nakonec jsme se nějak shodly a mohly jsme dnešní první setkání zakončit myslivcem.