Zahajovací schůzka 10.9.2010

Poprvé jsme se letos po prázdninách sešly v pátek, 10. září v klubovně. A mimo nás všech starých Nezmarek jsme mezi sebe přivítaly 5 nováčků. Všechny společně jsme si napřed na louce nad klubovnou zahrály hry – například na sluníčka nebo na bombu a štít. Také jsme zkoušely rozmotat uzel vytvořený z nás samotných nebo jsme se najedly čokolády vždycky, když nám padla na kostce šestka.

Mimo výše zmíněného jsme se zvládly rozdělit do družin a rozmyslet časy schůzek, což bylo (zvlášť pro některé družiny) víc než obtížné. Jak to dopadlo můžete vidět vpravo na této stránce. Po skončení velkých debat jsme se vrátily do klubovny, kde jsme po družinách stavěly věže ze sirek. Další aktivitou (o které museli vědět až na Mendláku, jak u ní holky řvaly) bylo přesedávání z židle na židli podle toho, která karta byla vylosována. Štěstí nejvíc přálo Terce, která se stala vítězkou. Nakonec už nám zbylo jen pár organizačních záležitostí a oddílový pokřik.