Z domu do domu 23.11.2013

Na srazu v klubovně jsme zjistily, že jsme se najednou ocitly v roce 2138, a že máme možnost navštívit několik muzeí či rodných domů zajímavých osobností, které se narodily na konci předminulého století. V menších skupinkách jsme se vydaly na cestu po nejrůznějších částech Brna a zjistily více o proslulé věštkyni, objevitelce nového světadílu, mistryni světa ve spaní, spisovatelce a krajinné inženýrce. V každém domě či bytě na nás čekala milá průvodkyně, která nám sdělila všemožné informace o životě dané osobnosti. Kromě samotné prohlídky na nás čekalo pár záludných úkolů. Odpoledne jsme se sešly v klubovně a poměřily jsme, kdo si toho kolik pamatuje. Na závěr jsme si ještě stihly vyrobit kytičku – mašličku na dárek z reklamních letáků.