Výlet s rodiči 22.5.2010

Bylo teplé léto. Několik skautek i světlušek čekají na ostatní v Jundrově. Čekají i rodiči, normálně by nemuseli, ale tentokrát jdou na výlet s náma, aby nás lépe poznali, ale aby aji prožili to, co prožívají jejich děti každých čtrnáct dnů. Vydáváme se po blízkém okolí Jundrova. Po cestě jsme si zahrály spoustu her na téma zvířat. Napřed jsme prověřovaly, které zvíře má jakou přednost – kdo je největší, kdo má nejvíce zubů, velikost boty, počet členů v rodině,… . Na další zastávce jsme byly ještěrky, kterým upadávají ocásky, teda spíše ještěrky, kterým jsou utrhávány ocásky. Staly jsme se aji želvami, které se snaží si vybarvit další želvu. A další hry.

Po procházce jsme se vydaly do klubovny. Kde jsme se podívaly na fotoprezentaci fotek z tábora 2009 a ze školního roku 2009/2010. také jsme si zahrály deskové hry a vypily čaj z Čajvůdny.