Vozembouch 2.4.2011

V pátek před Vozembouchem se sešly v klubovně nejprve světlušky, aby si naposled zkusily nacvičené písničky. Po nich se sešly skautky, které v klubovně i přespávaly. Nácvik probíhal dlouho do večera, ale stálo to za to.

Celá akce se konala od sobotního rána v medláneckém sále Sýpka. Dopolední částí – soutěž světlušek a vlčat – nás provázeli pramuž a pražena. A co jsme vlastně zpívaly? Lidovku Prídi Jano k nám, místy dvojhlasně, se skvělou houslovou předehrou Rosničky a úchvatnou baskytarou Kečupa. Dále Statistiku, písničku z pohádky, ke které jsme zvládly perfektní choreografii. A nakonec Hlavně že jsme na vzduchu, také místy dvojhlasně. Skautky nás pod pódiem krásně podporovaly, takže jsme si nakonec vyzpívaly nádherné 5.místo.

Odpoledne probíhala soutěž skautů a skautek. Měly jsme trošku smůlu, protože jsme zpívaly hned jako první, což nikdy není moc výhodné. Ale i tak jsme si to užily, bohužel, zvukaři na nás trošku kašlali, takže to moc nebylo slyšet, co už. Poslouchaly jsme další oddíly a trochu smutně čekaly na vyhlášení. O to větší radost jsme měly, když jsme zjistily, že nejsme poslední. Příští rok budeme víc trénovat a všem ukážeme, že máme na víc!