Předples 8.3.2014

Před střediskovým plesem proběhl již celkem tradiční předples. Nešly jsme tentokrát na výlet ani nešly rovnou z předplesu na ples. Tentokrát to bylo úplně jinak.

Sešly jsme se v klubovně, kde jsme se dozvědely od dam na čaji, že správná dáma má mít co nejoriginálnější klobouk. Tak jsme se samozřejmě daly do výroby klobouků. Nejprve jsme na nafouknuté balonky nalepily několik vrstev kousků novin. Protože musely delší dobu schnout a venku bylo krásně, šly jsme ven zjistit, co všechno potřebuje správná dáma. Taky jsme to všechno získaly. Mimo jiné rukavičky, šaty, punčocháče… No hodně toho potřebuje. Pak jsme se vrátily do klubovny, kde světlušky nacvičovaly na Vozembouch a skautky si chystaly ozdoby na klobouky. Potom se prohodily a pak… Už vznikly originální klobouky. Opravdu originální, protože žádné dva nejsou stejné!

Každá jsme šla se svým kloboukem domů a odtud skoro každá na ples, kde byla i soutěž o nejlepší pokrývku hlavy. A tancovalo se… a veselilo.

Na to, jak celý předples probíhal, se můžete podívat ve fotogalerii. Fotky z plesu snad budou co nejdříve.