Olympijský výlet 23.2.2014

Ráno jsme se sešly na hlavním nádraží. Bylo nás sice kvůli jarním prázdninám jen 13, ale vůbec nám to nevadilo. Vydaly jsme se na autobus do Bílovic. Vlaky ten den prostě nejezdily. Hned na první pauze jsme se přenesly na olympiádu do Soči. Vybraly jsme si státy, za které chceme soutěžit, a zjistily jsme, jaké vlastně jsou na olympiádě sporty. Během výletu jsme si jich hned několik vyzkoušely: Biatlon, Curling, Skeleton a první kolo slalomu. V Babicích jsme zjistily, že vlaky stále nejezdí, autobusu jsme kvůli špatnému značení jen zamávaly a hodinu jsme čekaly na další. Nakonec jsme do klubovny dorazily, i když pozdě, takže jsme si stihly jen vyhlásit výsledky soutěží (vyhrálo Německo nad Českem), rozdat medaile a říct si o jednom pro skautky významném dni (Den sesterství neboli Thinking Day – 22.2.)