Íhahá 24.4.2010

Tento výlet se lišil pro světlušky a pro skautky. Skautky zamířily do Hostěnic, kde pomáhaly s přípravou dětského dne, světlušky dojely do Ochozu u Brna a do Hostěnic došly teprve odpoledne. Světlušky po cestě objevily zvířátka do své zoologické zahrady, o která se celý výlet staraly, během všemožných her se je snažily nakrmit, sehnat jim vodu a postavit vhodný výběh. Mimo toho také zvládly získat spoustu vědomostí, které využijí na závodu vlčat a světlušek. Po obědě se světlušky i skautky potkaly v Hostěnicích, kde si se vším všudy užily dětský den. Mimo opékání špekáčků se také projely na koních, což byl určitě největší zážitek celého dne. Autobus nás pak odvezl do Brna a tradičně jsme výlet zakončily pokřikem.