Družiňák Baktošek a Sov 4.-6.6.2010

Měly jsem sraz v pátek odpoledne v Králově Poli. Vyjely jsem autobusem kus od Babího Lomu, kam jsme se po výstupu z busu vydaly. Vyšly jsme úplně nahoru i na rozhlednu. K večeru jsme šly dál, až jsme došly k Lekovadlu, kde jsme přespaly. I s jelenem, který nás rušil při spánku.

Ráno jsme vstaly, nasnídaly se a vyšly na cestu do Brna. Po cestě jsme potkaly bakterie. Tam se to stalo. Zahlédly jsme Carmen Chuanitu de Chapare, jejího bratra a přítelkyni. Řešili, že největší obáváný mafiánský boss manžel Carmen Chuanity de Chapare chce poslat Brno do povětří a tyto tři osoby tomu chtějí zabránit, ale nemají dostatek sil a proto hledají mafiánské pomocníky. Tudíž my Sovy a Bakterie jsme byly vyzkoušeny, jestli jsme ty pravé pomocí zapeklitých úkolů a her. V Brně u Kvíči doma jsme si udělaly večeři – palačinky. K večeru jsme bojovaly po celém Brně proti mafiánům, kteří pomáhají bossovi. Pro nás úspěšně a pro ně neúspěšně. Také jsme nakonec zabily i bosse, ale bohužel i jeho bratra. Potom jsme šly spát.

Ráno jsme vstaly a za odměnu, že jsme pomáhaly na výletě Íhaháá, tak jsme si zajezdily na koních. Po projížďce jsme dojely zpátky do Brna a rozloučily se.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kronika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.