Družiňák Baktérií 8 – 9. 10. 2011

Sešly jsme se v sobotu večer v klubovně, kde jsme si na začátek zahrály pár rychlých her. Abychom si zavzpomínaly, kolik jsme toho prožily, zahrály jsme si další hru „klubko vzpomínek“, tato hra se hrála tak že jsme chytli konec provázku a hodily někomu klubko a zároveň jsme mu řekly, jakou na něj máme vzpomínku. Dále jsme udělaly soutěž na nástěnku o člověku v tísni. Nakonec jsme našly koberec a kus nějakého deníku, ve kterém bylo napsáno, že koberec létá. Zkusily jsme zda je to pravda a byla, přenesly jsme se do Afriky na létajícím koberci, škoda jen že jsme musely mít zavázané oči, aby nám je slunce nepopálilo, když jsme se vrátily zjistily jsme že jsme si z Afriky přivezli africké placky. Po večeři jsme se uložily k spánku.

Ráno jsme po snídani a sbalení věcí vyrazily na výlet. Jely jsme autobusem do Březiny a odtud pěšky do Babic nad Svitavou, cestou jsme hrály hry. Počasí nám ale příliš nepřálo, a tak jsme se všichni těšily již do klubovny, kde jsme dostaly cestu vzduchu. Po úklidu klubovny, jsme se rozešly domů.

no images were found